مرکز ایرانیان ترکیه | ازمیر اسمارت

موسسه بین المللی ازمیر اسمارت ثبت شده در کشور ترکیه شهر ازمیر مجموعه ای شناخته شده و به هم پیوسته و دارای اعتبار بین المللی است. و در زمینه امور ملکی و مهاجرتی از ویژگی ها و وجوه تمایز خاصی در سازمان خود بهره می برد. این وجوه موجب گردیده که در مشاوره دریافت پاسپورت و سرمایه گذاری ، امور ملکی ، کار و اقامت، زندگی و مهاجرت در ترکیه جایگاه خاصی را به خود اختصاص دهد. و مزیت رقابتی ویژه ای ایجاد نموده. از این رو توانسته کارایی و جلب رضایت بیشتری را در مرحله اجرا نزد مشتریان نشان دهد. از جمله دلایل موفقیت مؤسسه ازمیراسمارت در ارائه خدمات ، وجود نگاه علمی در بنیان گذاران این موسسه و همچنین دارا بودن کلیه مجوزهای مربوطه می باشد. خدماتی مانند مشاوره خرید ملک، سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار و تجارت ، مشاوره تحصیلی و رنت خودرو ، ترنسفر و تورهای شهری و برون شهری و همچنین داشتن مشاوران برجسته ایرانی و ترک در شهر ازمیر می باشد. که تسلط کامل بر کلیه امور قانونی و ثبتی در ایران و ترکیه دارند. و با کارشناسانی از کشورهای مختلف، که طبیعتا میزان آشنایی بالایی به قوانین و امور کشور بومی خود دارند، همکاری می کند.ازمیر اسمارت با آنکه مؤسسه ای جهانیست، اما خانه امن ایرانیان است. و ضمن توجه بیشتر به امور مشتریان ایرانی با به کار گیری کادر ایرانی در امور ایرانیان کوشیده است به مشتریان انگلیسی زبان ساکن ترکیه نیز ، خدماتی درخور و شایسته ارائه نماید. و به عنوان یکی از مؤسسات به نام در این زمینه شناخته شود.

 

ارزشهای کلیدی ازمیر اسمارت

رازداری
ازمیر اسمارت خود را ملزم به رعایت اصل محرمانه بودن اطلاعات مشتریان می‌داند. تصاویر و اطلاعات موجود در این وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی با اجاره صاحبان آنها منتشر گردیده‌است.

انصاف
هزینه خدمات مؤسسه حداقل می باشد. هزینه ها با توجه به نوع خدمات ارائه شده به مشتریان، تعیین می گردد. و از سوی کارشناس مسئول پرونده و به صورت مکتوب به شما اعلام می گردد.

صداقت
ازمیر اسمارت مؤسسه ای خصوصی می باشد که بهترین و مناسب ترین راه برای رسیدن به اهدافتان را به شما پیشنهاد می دهد. و در مورد کلیه خدمات به شما اطلاعات کامل و جامع عرضه میکند.

 

 

 

 

پروسه انجام کار

مشاوره

ازمیر اسمارت در اولین مراجعه شما چه از طریق اینترنت چه مراجعه حضوری یا تلفنی با معین نمودن کارشناس پرونده شما در گام اول جهت شناخت مساله درک درستی از خواسته و هدف شما بدست می آورد

برنامه‌ریزی

پس از تعیین کارشناس پرونده و فهم خواسته و هدف شما برای استفاده از یکی از خدمات موسسه برنامه ریزی و زمان بندی لازم و همچنین هزینه های کار از طریق کارشناس مسئول پرونده به شما ارائه می شود

اقدام

پس از شناخت صحیح از مشکل یا خواسته مراجعه کنندگان و برنامه ریزی جهت اقدام توسط موسسه ، در راستای اصل شفافیت قرارداد رسمی بین شما و موسسه منعقد و بر مبنای زمان بندی معین اقدام صورت می گیرد.

 

 

 

همواره در کنار شما هستیم

 

در ازمیر اسمارت کلیه کارتهای عضو شتاب و کارتهای اعتباری بین المللی پذیرفته میشود.

نیاز به مشاوره دارید? با ما گفتگو کنید