برای داشتن کسب و کار موفق داشتن اطلاعات کافی و درست تاثیر بسیار بسزایی دارد که از طریق این مقاله و مقاله های آتی این اطلاعات را در اختیار شما قرار میدهیم

سرمایه گذاری در کشور ترکیه

برای سرمایه گذاری در کشور ترکیه راه های بسیاری پیش روی سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است که از جمله ی آن ها می توان به شراکت در یک پروژه و بهره مندی از سود ماهیانه، خرید ملک یا راه اندازی یک کسب و کار مستقل اشاره کرد. هم چنین بسیاری از افرادی که در کشور خود دارای یک کسب و کار بزرگ هستند و تمایل دارند شعبی از آن را در کشور ترکیه برپا کنند، از این طریق می توانند هم کار خود را توسعه دهند هم اقامت کشوری دیگر را نیز دریافت کنند. نحوه ی دریافت اقامت از این طریق، به صورت اقامت موقت و  تمدید آن تا مدت ۵ سال می باشد. مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری بسته به نوع سرمایه گذاری دارد .
در پایان باید ذکر کرد که اگر هدفتان زندگی در ترکیه است بهتان پیشنهاد می کنم سرمایه گذاری های کم دردسر مانند خرید ملک را برای این منظور انتخاب کنید.

سرمایه گذاری با یک کسب و کار کوچک

اگر به دنبال کسب درآمد به وسیله راه اندازی کسب و کاری با سرمایه کم در ترکیه هستید، باید مشاغلی که در این زمینه می تواند شما را به هدفتان برساند را بشناسید. برخی از این مشاغل شامل راه اندازی فروشگاه مواد غذایی، سالن های ورزشی مخصوص بانوان، مراکز مراقبت از دست و پا، بوفه های مختلف، رستوران و کافه، آرایشگاه یا سالن لیزر و ماساژ، بوفه های دونر، احداث بار آب میوه هستند.

نیاز به مشاوره دارید? با ما گفتگو کنید